Pomoc mierzona zakupami? Dlaczego nie!

Hej Kochani 💋

Ostatnio była w Rossmannie promocja – 55%, i wierzę, że wiele z kobiecej części czytających mogła nabić na tym sobie naprawdę sporo punktów w aplikacji. Pudry, tusze, podkłady, róże, rozswietlacze, szminki… Same rozmaitości!

Jednak nie wiem, czy wiecie, ale po za tym, że dzięki punktom możecie wykupować kupony zniżkowe, możecie także pomagać!

Rossmann umożliwia nam przekazanie dowolnej liczby z naszych punktów na pomoc 222 organizacjom charytatywnym ! A to wszystko możemy zrobić za pomocą kilku kliknięć, nawet nie ruszając się z domu! Uważam, że naprawdę super jest pomagać, a Wy?

Po kliknięciu w aplikacji w ikonkę ‚tak, pomagam!’ zostaniemy przekierowane do strony Rossmanna, na której jesteśmy od razu zalogowane. Wybieramy ilość punktów, którą chciałbyśmy przekazać na pomoc organizacjom.

Klikamy ‚Tak, chcę przekazać’, ale Rossmann w razie czego upewniam się, czy nie pomyliłysmy ilości punktów, i czy jesteśmy pewne swojej decyzji.

I tylko kliknięcie przycisku ‚Potwierdzam’ dzieli nas od pomocy 😉 dodatkowo poniżej strony możemy zobaczyć filmiki dotyczące organizacji, oraz to, czego Rossmann już dokonał,a przede wszystkim mapę wszystkich organizacji w danych województwach oraz ich rozpiskę.

To naprawdę piękna, i niesamowita inicjatywa. Część z tych organizacji sama znam, jak np. Fundacja Gajusz, która dzielnie wspiera swoją wypożyczalnią sprzętu nie jednego Malucha będącego pod opieką specjalistów z ICZMP, czy niesamowity ośrodek Tuli Luli , gdzie najmłodsi potrzebujący otrzymują czułość i opiekę. Wiele w życiu widziałam, słyszałam. Wierzcie mi, nie ma nic piękniejszego, niż pomoc takim organizacjom zwłaszcza, gdy nas to nic nie kosztuje,a nie wyobrażacie sobie, ile to może zmienić dla drugiego człowieka, który będzie tych organizacji potrzebował.

To co, jesteście że mną? ❤️

14 thoughts on “Pomoc mierzona zakupami? Dlaczego nie!

  1. Pomoc dzieciakom przez rossmannowe punkty? Mnie to pasuje! Ewidentnie pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste! Cóż można rzec? Rossmannie: najlepszy pomysł, na jaki mogliście wpaść! Dziękuję za taką świetną szansę i pędzę zakopać się w aplikacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *