Przedświąteczny okres z Delia Cosmetics :)

Cześć Kochani !

Na pewno każdy z Was kojarzy markę Delia Cosmetics, przynajmniej ze słyszenia. Firma zajmująca się branżą kosmetyczną ma lat 20, co ciekawe, pochodzi z Polski ze Rzgowa, i prężnie się rozwija. Zdobyli już 43 nagrody, są w 79 krajach, a sklepów na całym świecie mają już… 100 000 ! 🙂 Jako jedyna polska firma posiadają aż 3 kategorie produktów: kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów, do pielęgnacji twarzy i ciała oraz do makijażu.

Bardzo lubię ich produkty, nic więc dziwnego, że kalendarz adwentowy od Delii będzie mi umilał okres przedświąteczny każdego dnia innym produktem.

W końcu kto inny dopasuje do mnie prezent i sprawi mi większą przyjemność, niż ja sama sobie otwierając okienka kalendarza adwentowego niczym w dzieciństwie, lecz tym razem nie z czekoladkami, a z kosmetykami ? 🙂

 

edf

 

Kalendarz jest pięknie i estetycznie wykonany, dość sporych rozmiarów, dwustronny, przewiązany uroczą kokardką. Już po pierwszym spojrzeniu totalnie podbił moje serce, uwielbiam tak uroczo zapakowane rzeczy !

 

dav

 

Jak w każdym kalendarzu adwentowym, znajdziemy w nim 24 produkty, jeden na każdy dzień w okresie 1 a 24 grudnia. Są to kosmetyki do makijażu, do paznokci, a także pielęgnacyjne do włosów, twarzy czy ciała. Część to miniaturki, inne to produkty pełnowymiarowe. Wszystkie na pewno sprawią mi ogromną radość każdego dnia z samego rana w okresie przedświątecznym ! 🙂

 

dav

 

Kalendarz wewnątrz prezentuje się bardzo elegancko, klasycznie i kobieco. Bardzo wielki plus dla marki za fakt, że nie jest on zdobiony typowo świątecznie, tylko w taki sposób. W końcu coś, co wygląda pięknie i może być dane jako miły upominek jeszcze przed świętami, np 1 grudnia. Która z nas nie chciałaby dostać, lub samej sobie zrobić takiego prezentu ? 🙂

 

dav

 

Jednak to, czym najbardziej urzekło mnie wnętrze, to fakt, że marka umieściła na okienku każdego dnia, inspirujące i motywujące zdanie. Myślę, że to piękne, że Delia Cosmetics skupiła się na tym, by przypomnieć nam kobietom, jakie jesteśmy fantastyczne, niesamowite, piękne i cudowne, i o tym, jak powinnyśmy o siebie dbać i o sobie nie zapominać.

 

Jestem naprawdę zakochana w tym kalendarzu adwentowym. Produkt jest marki polskiej, jest niesamowicie kobiecy, i pokazuje, jak firma naprawdę kocha kobiety i chce o nie dbać każdego dnia, urozmaicając nam życie nie tylko kosmetykami, ale i rozpieszczając dobrym słowem.

Kalendarze oczywiście możecie zakupić w punkcie stacjonarnym, oraz na stronie internetowej Delii.

A Wy, znacie markę Delia Cosmetics? Lubicie ich produkty ? Może macie jakiś ulubieńców pośród ich kosmetyków? 🙂

9 thoughts on “Przedświąteczny okres z Delia Cosmetics :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *